Marihuana odhalená Mestskou políciou v Skalici

Foto: skalica.sk
Konopkar, 21. januára 2019

Dňa 05.01.2019 v čase o 19.50 hodne vykonávala hliadka MsP Skalica kontrolu verejného poriadku v meste Skalica.

Počas kontroly okolia ZOC MAX bola spozorovaná skupina asi 6 mladých ľudí.

Mládež, ktorá mala pri sebe rozpitú fľašu alkoholického nápoja zn.

Vodka bola skontrolovaná z dôvodu podozrenia porušovania VZN Mesta Skalica č. 1/2015 o zákaze požívania alkoholických nápojov na verejne prístupných miestach na území mesta Skalica.

Pri kontrole totožnosti osoby D.D. zo Skalice bolo zistené, že prechováva pri sebe v uzatvárateľnom plastovom vrecku zelenú sušinu.

Vyťažením muža bolo zistené, že sa má jednať o marihuanu.

Policajti MsP Skalica po tomto vysvetlení na miesto privolali hliadku OO PZ Skalica, ktorá si celú vec na mieste prevzala, nakoľko sa jednalo o podozrenie zo spáchania trestného činu neoprávnenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov a prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi podľa § 171 Trestného zákona.   

 

Zdroj: nazahori.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím