Policajti našli v tele muža všetky drogy, na ktoré ho vedeli otestovať

Foto: tumblr / refresher
Konopkar, 10. januára 2019

Na Silvestra väčšina z nás stráca svoje zábrany. Sám by ti o tom mohol detailne porozprávať 31-ročný chlapík, ktorý príchod nového roka oslavoval na španielskom párty ostrove Ibiza.

Aj keď je na ňom drvivá väčšina známych drog samozrejme zakázaná, musel by si žiť v obrovskej naivity, ak by si uveril tomu, že tam žiadne návykové látky nenájdeš. Policajti preto pravidelne kontrolujú vodičov, ktorí si občas neváhajú pod vplyvom všemožných drog sadnúť za volant a ohrozovať ostatných účastníkov cestnej premávky.

Krátko po príchode nového roka preto zastavili muža šoférujúceho veľmi chaotickým spôsobom. Auto nevedel ovládať a policajtom bolo už dopredu jasné, že vodič zrejme užil drogy. Nečakali však, že pri nasledujúcom teste na návykové látky mu v tele nájdu každučkú drogu, na ktorú ho vedeli otestovať.

Muži zákona na Ibize nechceli veriť o tretej ráno a po divokom Silvestri vlastným očiam, pretože testy v tele muža preukázali prítomnosť kokaínu, marihuany, metamfetamínu, amfetamínu či ópiátov.   

Mužovi momentálne hrozí pokuta vo výške 1000 €, trestné body na vodičskom oprávnení a samozrejme aj obvinenie z jazdy pod vplyvom návykových látok, za čo by si mohol za múrmi väznice posedieť od niekoľko mesiacov až po viac ako rok. Na prelom rokov 2018 a 2019 preto určite tak skoro nezabudne.

 

Zdroj: refresher.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím