Gastro trend pre rok 2019: Marihuanové nápoje a jedlá

Foto:
Konopkar, 5. januára 2019

Za veľkou mlákou sa marihuana dočká začlenenia do nápojov a jedál.

Keďže sa v mnohých častiach Severnej Ameriky stáva marihuana legálnou, dôjde k veľkému spotrebiteľskému posunu od sódy a piva k nápojom s obsahom konope a marihuany. Obsahovať ale budú látku CBD teda kanabidiol (pomáha pri bolestiach) a nie THC.

 

 

Cieľovou skupinou sa stanú pravdepodobne mileniáli, za ktorými budú nasledovať vegáni a vegetariáni.

 

 

Takéto začlenenie marihuany do gastra sa deje prevažne v reštauráciách a baroch. Tam môžete vidieť menu od šéfkuchárov s obsahom kanabidiolu či kokteily, ktoré z tejto prísady pripravia barmani.

 

Zdroj: forbes.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím