Mladík sa snažil za objednávku v McDonald’s zaplatiť marihuanou

Foto: WEB
Konopkar, 31. decembra 2018

Keď nemáš peniaze, asi nie je dobrý nápad zaplatiť marihuanou.

Návšteva McDonald’s v skorých ranných hodinách po ťažkej noci vie byť tým najlepším, čo človek môže urobiť. Nejde o to, či je zdravé alebo nezdravé sa napchať burgrom a hranolkami, ale pokrmy z McDonald’s vedia byť výborným liekom na končiacu opitosť a začínajúcu opicu. 

Zrejme si to uvedomoval aj 23-ročný chlapík z amerického štátu Florida, ktorý prišiel do McDonald’s v meste Port St. Lucie.

Anthony Gallagher nevošiel priamo do predajne, ale reťazec navštívil pomocou McDrive, lenže keď mal za svoju objednávku zaplatiť, predavačovi ponúkol namiesto peňazí len vrecúško s marihuanou.

Ten samozrejme odmietol a poslal ho preč, čo Anthony urobil.

 

 

Medzitým však zamestnanci McDonald’s upozornili na chlapíka policajtov, ktorí na miesto dorazili a nemohli uveriť vlastným očiam.

Mladík bol zrejme taký hladný, že chcel šťastie vyskúšať druhýkrát. Opäť preto prešiel cez McDrive, kde ho už chytili privolaní policajti.

Mal pri sebe marihuanu a ešte aj šoféroval pod vplyvom návykovej látky, takže voči nemu boli hneď vznesené obvinenia.

 

 

Nevedno, či sa aj druhýkrát pokúsil zaplatiť marihuanou, ale nikto nechápe, prečo sa na miesto s konope, ktoré je na Floride ilegálne, vlastne opätovne vrátil.

 

Zdroj: refresher.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím