Meghan Markle rozdávala na svadbe marihuanu

Foto: Getty
Konopkar, 29. decembra 2018

Svadobčania sú často odmeňovaní rôznymi darčekmi, ktoré im majú pripomínať ich účasť na veľkom dni ženícha a nevesty. Meghan Markle pripravila ako pamiatku svojim hosťom zelené prekvapenie.

Bývalá herečka sa prvýkrát vydala v roku 2011 na exotickej Jamajke. Ako spomína jeden z hostí jej svadby, tento ostrov si zamilovala už počas detských dovoleniek.

„Snívala, že sa vydá s pieskom na nohách.“

Párik svadbu poňal ako plážovú párty, ktorá trvala celý víkend. 

Elektronická pošta, ktorá práve vyšla na verejnosť, zachytáva komunikáciu Meghan a jedného z hostí.

Špeciálnym darčekom pre hostí boli darčekové tašky obsahujúce malé zelené prekvapenie.

Meghan podľa portálu The Sun pri plánovaní nelegálneho úletu napísala, „ubalíme zhruba 200 jointov“.

Marihuana však bola v roku 2011 na Jamajke prísne zakázaná a teda so svojím vtedajším snúbencom Trevorom Engelsonom porušila zákon.

Práve mladý ženích mal „využiť svoju charizmu“ a od jedného zo zamestnancov rezortu vybaviť sušenú rastlinu. Tá bola na ostrove čiastočne legalizovaná až v roku 2015, kedy legislatívci povolili prechovávať „menšie množstvo marihuany“.

Samotná svadba potom podľa slov jedného z hostí pripomínala „opilecký večierok“.

Podľa jeho slov však Meghan veľa „nehúlila“.

„Zo začiatku to vyzeralo, akoby ani nevedela fajčiť. Občas si potiahla, aby nevyzerala, že sa na tom nechce zúčastniť. Skôr Trevor so svojimi kamarátmi si užívali opojenie celý víkend.“

Jeden z hostí si omylom takmer odniesol cukrovinkový balíček s rastlinným obsahom domov.

„To by bol riadny prúser počas hraničnej kontroly na letisku,“ žartoval účastník svadby.

Ako sám povedal, nikto zo zúčastnených nemal problém s tým, že aj takéto látky sa na svadbe podávali, i keď nie všetci ich aj aktívne užívali.

Po svadobnom víkende si na Jamajke dopriala dvojica aj medové týždne.

 

Zdroj: cas.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím