Policajti na koncerte Cypress Hill hľadali marihuanu

Foto: insta/cypresshill
Konopkar, 27. decembra 2018

Na koncerte Cypress Hill to nebola iba kapela na pódiu, ktorá urobila poriadnu šou. Niektorí zo 6000 návštevníkov koncertu sa asi bavili priveľa. Teda aspoň podľa nemeckej polície. Tá počas koncertu zadržala 34 osôb vo veku 15 až 54 rokov.

Nemeckí policajti na koncerte našli hlavne konope, no zadržali aj syntetické drogy a amfetamíny.

Takýto policajný zásah priniesol so sebou aj extrémne prípady, akým bol aj joint o veľkosti kubánskej cigary.

 

 

Ten prekvapil policajné zložky natoľko, že spolu s jeho majiteľom zatkli a obvinili taktiež 54-ročnú ženu, pretože mala takýchto upokojujúcich „cigár“ rovno sedem.

Všetci návštevníci boli po výsluchoch prepustení. Toto je však iba ďalším príkladom, kedy sa míňajú zdroje peňazí daňových poplatníkov na podobné policajné zásahy.

 

Zdroj: noizz.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím