Londýnska firma ponúka víno s konope

Foto: firebox.com
Konopkar, 11. decembra 2018

Milovníci konope a vína si môžu počas Vianoc dopriať unikátnu kombináciu oboch návykových látok. Londýnska spoločnosť Firebox uviedla do predaja svoj Winabis.

Je to kombinácia vína odrody Sauvignon Blanc a konope. Nápoj má sýto zelenú farbu a obsahuje 9,5 percenta alkoholu a menej ako stotinu percenta THC. Jedna fľaša stojí 20 libier (cca 22.50 € ) v predaji je online od 7.12.2018.

 

 

„Vo víne sa spája chuť stredne sladkých hrozien, šťavnatej broskyne a sofistikovaného nádychu konope. Je to úplne legálne, nebudete z toho vystrelení, neobsahuje to takmer žiadne THC či CBD, dve prirodzene sa objavujúce zlúčeniny v konope, po ktorých je človek zhúlený,“ uviedol hovorca spoločnosti Firebox.

 

Zdroj: adam.pluska.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím