Colníci zastavili trojicu mladíkov, v aute im našli viac ako tri kilogramy marihuany

Foto: SITA/FS SR
Konopkar, 1. decembra 2018

Viac ako tri kilogramy marihuany našli colníci v aute trom mladíkom počas bežnej kontroly na Záhorí. Mladých mužov z Veľkého Krtíša a Rimavskej Soboty vo veku od 23 do 26 rokov zastavili na čerpacej stanici v Sekuliach.

Ako agentúru SITA informovala hovorkyňa Colného úradu Trnava Iveta Zlochová, v batožinovom priestore mali plastovú nádobu so sušenou rastlinou. Zo zaisteného množstva by sa podľa nej dalo pripraviť viac ako 6 000 dávok.

 

 

Pri predaji mohli pašeráci na čiernom trhu získať približne od 15- do 45-tisíc eur, uviedla Zlochová.

Vyšetrovateľ troch mužov obvinil z drogového zločinu. Stíhaní sú vo väzbe.

V prípade dokázania viny im hrozí trest na 10 až 15 rokov.

 

Zdroj: webnoviny.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím