Dvaja mladíci z Nitry si zavarili, polícia ich prichytila s marihuanou

Foto: SHUTTERSTOCK / pravda.sk
Konopkar, 11. novembra 2018

Mestská polícia v Nitre natrafila na mladíkov, ktorí mali pri sebe marihuanu.

Ako uviedli policajti v týždennom hlásení na svojej webovej stránke, vo večerných hodinách prijali telefonický oznam od občana. Ten sa sťažoval na rušenie nočného pokoja, ktoré malo prebiehať na Rázusvej ulici v Nitre.

Hliadka mestskej polície, ktorá bola na miesto vyslaná, nezistila však rušenie nočného pokoja, no polícia natrafila na niečo iné.

Ako napísali nitrianski policajti, v čase príchodu na udané miesto spozorovali skupinu šiestich mladíkov. Jeden z nich odhodil na zem plastovú fľašu, z ktorej sa ešte dymilo a šíril sa z nej vôňu marihuany. 

Podľa slov polície sa 22-ročný mladík z Považskej ulice v Nitre priznal, že fľaša s obsahom marihuany patrím jemu.

“Pri skupinke ostatných piatich mladíkov hliadka spozorovala na zemi odhodené plastové vrecko so zelenou sušinou,” pokračovala polícia v opise prípadu, ktorý sa odohral nedávno. 

Jeden zo skupinky, konkrétne 21-ročný muž z Nitry, sa priznal, že vrecko je jeho a taktiež sa v ňom nachádza marihuana. Na miesto bola následne privolaná hliadka obvodného oddelenia Policajného zboru Slovenskej republiky, ktorá si pre dôvodné podozrenie z naplnenia skutkovej podstaty trestného činu vec prevzala na doriešenie.

 

Zdroj: nitraden.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím