Simpsonovci pred 13 rokmi predpovedali, že v Kanade bude legálna marihuana

Foto: zdolahore.sk / web
Konopkar, 21. októbra 2018

Známy animák od Matta Groeninga patrí k tým úplne najznámejším seriálom, ktorý si od premiéry v roku 1989 získal srdcia viacerých generácií. Okrem skvelého humoru seriál takpovediac sprevádzajú aj zaujímavé “predpovede”.

Samozrejme, keby ste danú časť pozerali v dobe keď vyšla, nemali by ste asi ani najmenšiu šancu tušiť, že sa pozeráte na niečo, čo bude o pár rokov realitou. Tvorcom seriálu sa to podarilo hneď viackrát!

Asi najznámejšou predpoveďou je víťazstvo Donalda Trumpa v prezidentských voľbách, ktoré bolo trafené až šokujúco presne. Veď posúďte sami.

Okrem videa nižšie sa Lisa v epizóde z roku 2000 dostane na vrcholnú pozíciu a vraví:

“Zdedili sme veľmi nízky rozpočet po prezidentovi Trumpovi.”

 

 

Simpsonovci potom predpovedali napríklad vystúpenie Lady Gaga na Superbowl, víťaza Nobelovej ceny či veveričke na olympiáde.

Najnovšie sa trafili do čierneho pri legalizácií marihuany v Kanade.

Ťažko povedať, vysvetlení môže byť niekoľko, no to už necháme na vašej fantázií. Epizóda, o ktorej hovoríme mala premiéru pred 13 rokmi.

 

 

Zdroj: zdolahore.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o marihuane. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto stránku. Stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru :)
Súhlasím