Práca snov? Za fajčenie marihuany dostanete 50 dolárov na hodinu

Foto: The Sun
Konopkar, 30. septembra 2018

Kanadská firma predstavuje prácu pre všetkých lenivých fanúšikov zelenej rastlinky. Prihlásiť sa môžeš ešte pár týždňov.

Ak si si doteraz myslel, že máš ideálnu prácu, dnes možno zmeníš názor.

Spoločnosť AHLOT sídliaca v Toronte totiž hľadá päť zamestnancov na pozíciu znalcov marihuany, ktorých úlohou bude jednoducho ochutnávať vzorky jednotlivých odrôd.

Za 50 dolárov na hodinu.

Podmienkou však je, aby si sa do chuti a účinkov veselej zelenej rastlinky vyznal.

Zamestnávateľ ti naviac preplatí až 200 dolárov na nákladoch mesačne, čo pri 16 odpracovaných hodinách skutočne nie je málo.

Obzvlášť, keď budeš len pohodlne sedieť, písať príspevky na sociálne siete a spolupracovať na videách či firemných udalostiach.

Spoločnosť ešte čelila problémom s legislatívou, a tak musela posunúť dátum pre prihlášky, takže sa môžeš na oficiálnej stránke zaregistrovať do 17. októbra. 

 

 

Zdroj: refresher.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím