Polícia obvinila Martina (35) z držania marihuany: Hrozí mu nekompromisný trest

Foto: Polícia
Konopkar, 30. septembra 2018

Policajný vyšetrovateľ obvinil 35-ročného Martina z okresu Námestovo zo zločinu a prečinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi.

Ako ďalej informoval žilinský policajný hovorca Radko Moravčík, policajti vykonali v okrese Námestovo viaceré prehliadky a zaistili sušený rastlinný materiál aj 19 kusov rastlín.

 

 

 

 

 

 

 

 

„Predbežným skúmaním časti zaisteného materiálu bolo zistené, že ide o marihuanu v množstve, ktoré zodpovedá 489 bežným jednotlivým dávkam drogy. Obvinenému mužovi hrozí za zločin v prípade dokázania viny trest odňatia slobody na tri roky až 10 rokov,“ povedal Moravčík.

Na obvineného muža vyšetrovateľ spracoval podnet na návrh na jeho vzatie do väzby.

„Ďalšie okolnosti prípadu sú predmetom vyšetrovania,“ dodal hovorca.

 

Zdroj: topky.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím