Humenčan sa dostal do problémov, našli mu konope

Foto: KR PZ Prešov
Konopkar, 22. septembra 2018

Stíhaný je na slobode.

Štyridsaťdvaročný Humenčan neoprávnene prechovával omamnú a psychotropnú látku, a to sušinu rastliny rodu Cannabis (konope) obsahujúcu účinnú látku THC.

Podľa znaleckého posudku kriminalistického a expertízneho ústavu PZ išlo o sušené vrcholky konope s hmotnosťou 3 740 mg s priemernou koncentráciou 17,4 percenta THC.

 

 

Ako informoval prešovský policajný hovorca Daniel Džobanik, z tohto množstva je možné pripraviť najmenej 22 bežných dávok drogy.

Policajti obvinili muža z nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi.

 

 

 Stíhaný je na slobode.

 

Zdroj: sme.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím