Coca-Cola možno začne produkovať nápoje s obsahom marihuany

Foto: WEB
Konopkar, 18. septembra 2018

Zmierniť zápaly či kŕče. Aj takéto účinky by mohla mať Coca-Cola s obsahom marihuany.

Kanadský pestovateľ marihuany Aurora Cannabis a celosvetovo známa spoločnosť Coca-Cola majú podľa kanadského portálu BNN Bloomberg rokovať o zaujímavej novinke.

 

 

Potenciál spolupráce vidia vo výrobe nápojov s obsahom marihuany, ktoré majú šancu zmierniť kŕče, bolesti či zápaly.

 

 

Vo svojom vyjadrení k téme Coca-Cola uviedla, že záujmy spoločnosti aktuálne smerujú aj k nepsychoaktívnej kanabinoid CBD zložke (prospešná svojimi liečivými účinkami) wellness nápojov.

Žiadne oficiálne rozhodnutie od populárnej firmy však doposiaľ nepadlo. 

 

 

Pokiaľ by sa dohoda medzi Aurorou a Coca-Colou vydarila, išlo by o prvého celosvetového výrobcu nealkoholických nápojov, ktorý sa odhodlal vstúpiť na trh s konopnými výrobkami.

 

Zdroj: refresher.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím