Elon Musk si fajčením marihuany zavaril. Zaujímajú sa oňho americké vzdušné sily

Foto: startitup.sk / youtube.com
Konopkar, 11. septembra 2018

Internet a technologický svet obletela informácia o takmer už „ikonickom“ rozhovore Elona Muska, počas ktorého fajčil marihuanu. Elon však netušil, že týmto činom na seba pritiahol pozornosť amerických vzdušných síl.

Podľa posledných informácií, ktoré obleteli svet, sa o technologického vizionára a CEO spoločností Tesla a SpaceX zaujímajú americké vzdušné sily US Air Force.

Podľa týchto správ vraj otvorili voči Elonovi Muskovi vyšetrovanie, ktoré je následkom fajčenia marihuany počas rozhovoru pre Joa Rogana.

Americké vzdušné sily sa však vyjadrili, že ide o predčasné závery.

„Ide o nepresnú informáciu o existencii vyšetrovania. Budeme potrebovať čas, aby sme zistili fakty a vhodný proces na zvládnutie situácie,“ povedal hovorca amerických vzdušných síl pre portál The Verge

 

Prečo sa o Elona Air Force zaujíma?

V súvislosti s fajčením marihuany Elona Muska počas rozhovoru sa objavilo mnoho príbehov a falošných správ, ktoré naznačovali rôzne problémy a nepríjemnosti.

No existuje naozaj pádny dôvod, prečo môže mať Elon problém s americkými vzdušnými silami.

SpaceX totižto vypúšťa satelity pre americké vzdušné sily a užívanie marihuany je prísne zakázané pre vojakov a osoby s vládnymi bezpečnostnými previerkami.

 

Takto to celé začalo

Celý prípad správ o vyšetrovaní Elona Muska začal Tweetom amerického žurnalistu Charlesa Gasparina. Ten oznámil vyšetrovanie Elona Muska americkými vzdušnými silami, načo sa následne chytila aj stanica CNBC.

Všetko ale nasvedčuje tomu, že práve Gasparino apeloval na vzdušné sily a tie v najbližších dňoch pravdepodobne naozaj začnú s formálnym vyšetrovaním situácie.

Je teda možné, že v nasledujúcich týždňoch budeme počuť o Elonovom fajčení viac.

 

Zdroj: startitup.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o marihuane. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto stránku. Stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru :)
Súhlasím