Španielsky vodič mal v sebe všetky drogy, na ktoré má polícia testery

Foto: commons.wikimedia.org
Konopkar, 26. augusta 2018

Kto bol na párty v Španielsku, tak určite vie, že to tam býva poriadne divoké. To, čo sa však udialo po tom, ako policajná hliadka zastavila vodiča neďaleko mesta Carcastillo, ešte pravdepodobne nezažili ani tam! 

V krvi šoféra totiž našli úplne všetky drogy, na ktoré mali k dispozícii testy.

Marihuana, kokaín, pervitín, opiáty, amfetamíny a metamfetamíny.

Samozrejme, nechýbal ani alkohol, veď čím by to tak všetko asi tento dobrodruh zapíjal.

 

 

Policajti na prípadne ďalšie drogy už nemali potrebné prístroje, ale na mieste mu zabavili auto, naparili pokutu 1000 eur a na vodičskom preukaze prišiel v špeciálnom bodovacom systéme o 12 bodov (na začiatku majú 15).

Ak sa už predtým dopustil nejakého priestupku, tak pravdepodobne dostane doživotný zákaz šoférovania.

 

 

V aute boli okrem neho ďalší traja podgurážení muži a dve ženy vo veku od 26 do 29 rokov, takže párty to musela byť naozaj veľká. 

 

Zdroj: muzskysvet.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím