U Bratislavčana našli miestnosť na pestovanie konope

Foto: FB PZ / Čas.sk
Konopkar, 20. augusta 2018

Policajti zatkli Petra H. (37) z Bratislavy, o ktorom mali podozrenie z páchania drogovej trestnej činnosti. Informovala o tom polícia na sociálnej sieti.

V aute Bratislavčana našli policajti 1223 tabliet extázy. V tejto súvislosti vykonali niekoľko domových prehliadok, pri ktorých našli veľké množstvá konope.

„Tejto činnosti sa muž venoval aj napriek tomu, že bol zaň v minulosti už odsúdený,“ uviedla polícia.

Pri prehliadke areálu v obci Blatné (okres Senec) policajti našli indoorovým spôsobom pestované konope.

 

 

„Počas prehliadky bolo zaistených okrem iných vecí dôležitých pre trestné konanie aj sušené časti rastlín konope. Množstvo zaistených častí rastlín zodpovedalo minimálne 47 bežným jednotlivým dávkam drogy.

Policajti počas prehliadky zaistili aj väčšie množstvo čerstvých rastlín, ktoré budú podrobené expertíznemu skúmaniu na Kriminalisticko expertíznom ústave Prezídia Policajného zboru,“ uviedol bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff.

Vyšetrovateľ spracoval podnet na podanie návrhu na väzobné stíhanie obvineného, ktorému v prípade dokázania viny drozí trest na 10 až 15 rokov.

 

Zdroj: cas.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím