Kosovo: Známy raper bol zatknutý za fajčenie marihuany na pódiu

Foto: WEB
Konopkar, 14. augusta 2018

Jeden z najväčších fanúšikov zelenej rastlinky na svete Action Bronson nebude na európsky koncert spomínať v dobrom.

Ak sleduješ zahraničný rap, tak tohto rodáka z Queensu snáď veľmi dobre poznáš. Okrem hudby sa preslávil aj reláciami o varení a neodmysliteľnou súčasťou jeho osobnosti je aj marihuana.

 

 

K náklonnosti k zelenej rastlinke sa, pochopiteľne, bez problémov za veľkou mlákou priznáva a aj keď sa s pár problémami v minulosti stretol, nikdy nebol za mrežami.

 

 

S radosťou však určite nebude spomínať na festival Sunny Hill v Kosove, ktorý sa konal počas posledného víkendu. V rámci show má Action Bronson vo zvyku zapáliť obrovského jointa, párkrát si potiahnuť a následne ho poslať do davu.

 

 

Táto dramaturgická vložka sa však nestretla s pochopením kosovskej polície a zatkli ho priamo na mieste konania akcie.

 

 

Podľa známeho portálu TMZ bol nakoniec Bronson prepustený na kauciu, keďže sa z väzby ihneď dostal. Jeho právnik to nemá ľahké, no aspoň sa nenudí.

 

MY BROS AND I IN SHKUPI. 🇦🇱 #fuckthatsdelicious

A post shared by Action Bronson (@bambambaklava) on

 

Zdroj: refresher.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím