Policajti zadržali v Bratislave mužov s konope

Foto: google.sk/maps
Konopkar, 21. júla 2018

Mestská a štátna polícia spoločne slúžili v celom okrese Bratislava III.

Mestská a štátna polícia v Bratislave počas štvrtkovej (19.7.) spoločnej kontroly zadržali dvoch mužov vo veku 41 a 36 rokov, ktorí sú podozriví z páchania drogovej trestnej činnosti.

Na osobnej slobode ich policajti obmedzili v záhradkárskej osade na Cintulovej ulici, kde bolo zaistené väčšie množstvo rastliny, u ktorej je predpoklad, že sa jedná o indické konope. TASR o tom informovala hovorkyňa bratislavskej mestskej polície Tatiana Kurucová.

Za účelom zistenia, o akú rastlinu sa presne jedná, zaistený materiál zaslali na expertízne skúmanie a vec si prevzal na ďalšie konanie policajný vyšetrovateľ.

Mestská a štátna polícia v Bratislave počas štvrtka zrealizovali spoločný výkon služby na území celého okresu Bratislava III.

Prizvaní boli pracovníci úradu práce, sociálnych vecí a rodiny spolu s pracovníkmi miestnych úradov v Novom Meste a Rači.

„V rámci spoločnej činnosti sa prioritne zamerali na ochranu mládeže, s osobitným zameraním na predaj, podávanie a požívanie alkoholických nápojov neplnoletými mladistvými osobami vo vopred vytypovaných objektoch a na verejne prístupných miestach,“ priblížila Kurucová.

Monitorovali sa parky, prírodné kúpalisko Kuchajda, štadión Pasienky, bufety, podniky, herne a miesta, kde bol predpoklad, že sa tam môžu mladistvé osoby nachádzať. Skontrolovaných bolo celkom 73 osôb. Výsledkom bolo uloženie blokovej pokuty v prípade zistenia dopravného priestupku na Karpatskom námestí a zadržanie dvoch spomínaných mužov.

 

Zdroj: teraz.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o marihuane. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto stránku. Stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru :)
Súhlasím