Mladíka z Liptova zatkla polícia: Mal pri sebe konope a pervitín

Foto: mikulas.sk
Konopkar, 20. júla 2018

Salahedina (21) z Liptova polícia obvinila z drogovej trestnej činnosti.

Pri predvedení na políciu v Liptovskom Mikuláši kvôli zisťovaniu totožnosti mal pri sebe rastlinný materiál a striekačku s neznámou látkou.

„Predbežné skúmanie ukázalo, že ide o konope a pervitín, z ktorého by sa dalo vyrobiť 10 jednorazových dávok,“ povedal žilinský krajský policajný hovorca Radko Moravčík.

 

Zdroj: PZ / Čas.sk

 

Salahedinovi z okresu Liptovský Mikuláš, ktorého zatkli v noci z pondelka na utorok, v prípade dokázania viny na súde hrozí trest odňatia slobody až na päť rokov.

Na obvineného vyšetrovateľ spracoval podnet na podanie návrhu na vzatie do väzby.

 

Zdroj: cas.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím