Pasažier lietadla si na ceste do Los Angeles zapálil jointa

Foto: freeimages.com
Konopkar, 5. júna 2018

Podľa slov ostatných cestujúcich vošiel pán na WC, kde spustil požiarny poplach a na palube bolo cítiť marihuanu.

Ešte počas minulého týždňa sa jednému z pasažierov lietadla smerujúceho zo San Francisca do Los Angeles podarilo ovládnuť svetové médiá vďaka svojmu už na prvý pohľad neprekonateľnému nápadu.

Rozhodol sa totiž, že aj napriek veľmi krátkemu letu trvajúcemu len približne 90 minút si pôjde na záchod zapáliť jointa.

Pravdepodobne nemyslel na to, že zákaz fajčenia neplatí len v kabíne, ale celom priestore a výsledkom bolo spustenie požiarného alarmu.

Lietadlo muselo núdzovo pristáť v kalifornskom San José, kde sa už o hlavného aktéra tohto príbehu postarali kompetentní.

Teraz mu hrozí pokuta až 5-tisíc dolárov a ktovie, ako by dopadol, keby sa niečo podobné stalo v americkom štáte, kde majú k marihuane negatívny postoj. 

Zvyšným 32 pasažierom zabezpečila letecká spoločnosť náhradnú dopravu.

 

Zdroj: refresher.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím