Paltrow: Občas fajčím marihuanu, ale kamošky nenútim

Foto: georgefm.co.nz
Konopkar, 26. mája 2018

Americká herečka Gwyneth Paltrow občas fajčí marihuanu. Štyridsaťpäťročná rodáčka z Los Angeles to prezradila v šou Howarda Sterna, keď sa jej na to spýtal moderátor programu.

„Niekedy. V Kalifornii je to už legálne,“ odpovedala herečka.

Stern sa jej ďalej spýtal, či fajčila marihuanu aj počas párty, ktorá sa konala pri príležitosti jej zásnub s Bradom Falchukom.

 

 

Na akcii sa pritom zúčastnili aj Jennifer Aniston, Kate Hudson, Cameron Diaz a Reese Witherspoon.

„Kate nefajčila, pretože je tehotná. Nefajčili sme marihuanu. Nie na tej párty,“ vyjadrila sa držiteľka Oscara, ktorá má doma sošku za výkon vo filme Zamilovaný Shakespeare.

 

 

V rovnakej relácii sa Paltrow vyjadrila aj k obťažovaniu slávnym hollywoodskym producentom Harveym Weinsteinom.

Prezradila tiež, že v čase incidentu sa za ňu postavil jej priateľ – herec Brad Pitt a dodnes si myslí, že jeho reakcia bola úžasná.

 

 

„Využil vplyv svojej slávy a moci, aby ma ochránil vo chvíli, keď som ja sama ani zďaleka ešte žiaden vplyv a moc nemala. Je najlepší,“ opísala svojho ex plavovlasá hviezda.

 

Zdroj: pravda.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o marihuane. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto stránku. Stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru :)
Súhlasím