Meghan Markle dostala ako darček od synovca marihuanu pomenovanú po nej

Foto: noizz.sk / web
Konopkar, 19. mája 2018

Nastávajúca manželka mladšieho britského princa má skutočne zaujímavú famíliu.

Deň kráľovskej svadby je tu a to znamená, že v najbližších dňoch sa nebude hovoriť o ničom inom, ako o britskom princovi a jeho nastávajúcej, americkej herečke Meghan Markle.

Svadba roka však so sebou priniesla aj niekoľko vcelku bizarných udalostí. Máloktorá zaujme natoľko, ako darček, ktorý si pre kráľovský pár prichystal jeden z členov rodiny nevesty.

 

 

Harry a Meghan sa už pár týždňov pred svojím sobášom nechali počuť, že nechcú, aby im svadobní hostia nosili dary. Namiesto toho vydali zoznam 7 charitatívnych organizácií, ktoré podporujú, a požiadali pozvaných, aby prispeli im. Šľachetné gesto, hodné kráľovskej rodiny.

Správy o komplikovanom vzťahu nevesty s jej príbuznými presakovali na verejnosť už dlhšie a vyznať sa v tejto téme dá zabrať aj ozajstným znalcom bulváru. Synovec Meghan Markle, Tyler Dooley, síce na svadbu osobne pozvaný nebol, no aj tak si pre svoju tetu pripravil darček, ktorý v originalite len ťažko niečo prekoná.

 

 

25-ročný Tyler totiž svoj profesionálny život zasvätil skúmaniu, pestovaniu a vyvíjaniu nových odrôd jednej z najpopulárnejších ľahkých drog – marihuany.

 

 

Spolu s bratom Thomasom je majiteľom marihuanovej farmy v americkom štáte Oregon, kde je pre rekreačné účely táto droga legálna od roku 2015 – a to nielen jej konzumácia, ale aj pestovanie a predaj.

Medzičasom si z trávy stihol Tyler vybudovať solídny biznis a jeho vášňou je objavovať stále nové odrody tejto rastlinky.

 

 

Len pár dní pred kráľovskou svadbou prekvapil svet informáciou, že pre svoju tetu v roli nevesty si pripravil exkluzívny darček – úplne novú odrodu marihuany.

 

 

Tá dostala názov Markle Sparkle a Tyler ju opisuje ako mimoriadne euforický druh, ktorý je skvelý na prekonanie nespavosti, bolesti či dokonca úzkosti. Vďaka starostlivému šľachteniu tiež podľa autora nevyvoláva typický pocit hladu.

“Je to skutočne kráľovský model,” nechal sa počuť Tyler, ktorý už na novinku prijíma objednávky. Nespresnil však, či vzorku na vyskúšanie dostala aj kráľovská nevesta, a ak áno, čo si vlastne o darčeku myslí.

 

Zdroj: noizz.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o marihuane. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto stránku. Stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru :)
Súhlasím