Švajčiarsky Lidl: Mlieko, rožky a marihuana

Foto: WEB
Konopkar, 28. apríla 2018

Slováci a Česi chodia na nákupy do Lidlu najmä pre prijateľné ceny, Švajčiari vo veľkom nakupujú marihuanu. Priamo v obchode.

Švajčiarsky reťazec Lidlu láka zákazníkov na vskutku zaujímavé „zboží“.

Od nedávna si totiž môžu miestni zakúpiť joint marihuany, ktorá je napríklad u nás stále nelegálna.

Balenie, ktoré obchod núka, obsahuje 1,5 gramu rastliny, a cenovo vyjde na 12 eur.

 

 

Extrémneho opojenia sa však užívatelia nedočkajú. Gram a pól „matrošu“ neobsahuje veľké množstvo psychotropného THC, pre ktoré vyhľadávajú túto rastlinku milióny ľudí na svete.

V krajine je v obmedzenom množstve marihuana legálna od roku 2011.

Lidl pritom nie je prvým reťazcom, ktorý stavil na tento kontroverzný tovar.

 

 

Začala s tým spoločnosť COOP, ktorá ponúka marihuanové cigarety. Tie taktiež obsahujú kontrolované množstvo THC. Presne také, aké povoľuje práve zákon z roku 2011. 

 

Zdroj: pluska.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím