Robbie Williams dostal od manželky k výročiu grow box na marihuanu

Foto: WEB
Konopkar, 27. apríla 2018

Pestovanie marihuany sa stalo v Kalifornii legálnym podnikaním. A bohatnúť na konope môže už aj Robbie Williams.

Britský spevák žijúci s manželkou Aydou Field striedavo v Londýne a v Los Angeles totiž dostal k výročiu svadby grow box na marihuanu.

Manželka mu grow box nechala zriadiť priamo v ich sídle v Los Angeles.

Robbie si tak pestuje marihuanu, ktorú si potom v rámci Kalifornia môže aj legálne dopriať.

Praskol to na neho jeho kolega spevák Big Narstie, s ktorým Williams vlani spolupracoval.

 

Big Narstie

 

„Bolo to celé úplne surrealistické. Zavolal môjmu agentovi a povedal, že Robbie chce so mňou urobiť nahrávku. Nahrali sme ju a musím povedať, že vôbec nebol taký, ako som čakal. Je to super chlap. Stojí nohami na zemi a je to veľmi pokorný človek.

Má tiež skvelú manželku. Videl som darček, ktorý mu zaobstarala k výročiu. Kúpila mu do pivnice obrovský grow box na konope. Proste vedľa garáže. Je to legálne, nie? Je to legálne,“ povedal Big Narstie denníku The Sun.

 

 

Robbie svoj vzťah k marihuane netají. V roku 2012 vraj dokonca fajčil aj v Buckinghamskom paláci, kam prišiel spievať kráľovnej k jej diamantovému výročiu vlády.

 

Zdroj: odhaleno.cz

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím