Hasiči kriesili zhúleného medvedíka čistotného

Foto: Robin Lindsey / pluska.sk
Konopkar, 20. apríla 2018

Kuriózny výjazd mali hasiči v okrese Wayne v americkom štáte Indiana.

O druhej hodine popoludní ich privolala zúfalá majiteľka zhúleného mývala, ktorý sa po požití marihuany nedokázal prebrať.

Údajne požil bližšie neidentifikované cudzie zásoby marihuany, keďže v Indiane je použitie konopy indickej nelegálne a platí to aj pre využitie konope na liečebné účely.

 

 

“Radi pomáhame, obzvlášť, ak ide o zvieratá. Veď aj v našich radoch je veľa milovníkov zvierat,” povedal hovorca hasičov Michael Pruitt z mesta Indianapolis.

 

 

Podľa neho sa neborák mýval zrejme prisťahoval zo štátu Colorado, kde je marihuana legálna.

V každom prípade, vidieť na policajnej stanici mývala “spráskaného” z marihuany nie je štandardná vec a preto sa do prípadu zamontovali aj ochranári zvierat a vyžiadali si od hasičov informáciu, či mala majiteľka povolenie na chov zvieraťa.

 

 

“Nie je naša vec, zisťovať kto má a kto nemá povolenie na chov,” vysvetlil hovorca hasičov Michael Pruitt, podľa ktorého akurát odporúčali, aby majiteľka nechala svojho zhuleného mývala dobre sa vyspať.

 

Zdroj: pluska.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím