Díler sa snažil spláchnuť dôkazy o marihuane. Nevyšlo mu to

Foto: Twitter / topky.sk
Konopkar, 16. apríla 2018

Polícia nemala ťažkú prácu s dokazovaním viny drogového dílera. Keď totiž muži zákona vtrhli do jeho domu, konkrétne na záchod, bol upchatý od marihuany, ktorú sa tam previnilec snažil spláchnuť.

Birminghamská polícia začiatkom apríla zverejnila na Twitteri fotografie zo svojho zásahu. Ten sa konal v byte pestovateľa marihuany, ktorý sa jej snažil zbaviť.

A to tak, že ju chcel spláchnuť. Lenže do záchodu hodil príliš veľa „trávy“ a tá ho nakoniec upchala.

Policajti tak s hľadaním dôkazov veľa práce nemali. Okrem toalety ich bola plná vaňa aj sprchový kút.

 

 

„Vždy kontrolujeme aj tú najmenšiu miestnosť v dome. Marihuanu nejde spláchnuť, tak sa o to radšej nesnažte,“ napísala polícia na sociálnej sieti.

  

Zdroj: topky.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím