Muž z Liptovského Mikuláša mal u seba 100 gramov marihuany, hrozí mu 10 rokov väzenia

Foto: vase.sk
Konopkar, 20. februára 2018

Na základe operatívnych informácií pre podozrenie z drogovej trestnej činnosti vykonali policajti domovú prehliadku u 31-ročného muža. Tá sa uskutočnila v piatok 16. februára v byte podozrivého muža v Liptovskom Mikuláši.

Pri domovej prehliadke 31 ročný muž policajtom vydal konope v dvoch igelitových vreckách, dva balíčky alobalu s obsahom konope a ďalšie zbytky konope.

 

 

Pri domovej prehliadke policajti zaistili aj sklenenú fľašu s obsahom konope. Zaistená sušina bola zaslaná na kriminalsitickú expertízu.

 

 

Podľa predbežných výsledkov expertzízy išlo celkom o 103,69 gramov rastlinného materiálu identifikovaného rodu Cannabis (konope). 

 

 

Zaistené množstvo látky zodpovedá minimálne 206 jednorazovým dávkam marihuany.

Vyšetrovateľ 31 ročného muža obvinil zo zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi.

 

 

Obvinenému mužovi hrozí v prípade preukázania viny trest odňatia slobody na tri až desať rokov. 

 

 

Zdroj: zilinak.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím