Zatiaľ žiadne marihuanové cigarety Philip Morris

Foto: WEB
Konopkar, 14. februára 2018

V niektorých štátoch USA, ktoré v uplynulých rokoch legalizovali konope, dostanete kúpiť džemy, sladkosti, oleje či iné „vychytávky“ z marihuany. Nenájdete tam však marihuanové cigarety značky Marlboro, hoci veľa online článkov naznačuje, že sú v predaji.

Falošný príbeh sa rozširuje roky a najnovšie články tvrdia, že cigarety značky Marlboro sa predávajú v Colorade, Washingtone, Oregone a na Aljaške.

 

 

Príbeh obsahuje fotografiu balenia cigariet značky Marlboro, kde je namiesto obyčajnej červenej farby zelená a na krabičke je názov „Marlboro CANNABIS“. Samozrejme nechýba ani zelený konopný list.

 

 

Hovorkyňa spoločnosti Philip Morris Iro Antoniadou uviedla, že článok je falošný.

Napriek veľkej vlne víťazstiev na štátnej úrovni je marihuana naďalej nelegálna na federálnej úrovni.

 

 

Generálny prokurátor Spojených štátov Jeff Sessions v januári signalizoval prísnejší prístup pri presadzovaní federálnych zákonov, čo robí trh s marihuanou riskantnejší.

 

 

 

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o marihuane. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto stránku. Stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru :)
Súhlasím