Najlepší darček na Valentína: prenosný vaporizér!

Foto: VapeFully.com/sk
Konopkar, 12. februára 2018

Valentín už je za rohom, takže sa treba zamyslieť nad tým, čo venujeme našej polovičke. Pre tých, ktorí hľadajú inšpiráciu na darčeky, máme skvelý návrh – prenosný vaporizér.

Prenosné vaporizéry sú u nás stále populárnejšie a na našom trhu sa predávajú desiatky modelov. Prečo by mal byť práve vaporizér ideálny valentínsky darček?

Je to zariadenie, ktoré poskytuje nezabudnuteľné zážitky a navždy zmení vaše skúsenosti s bylinkami. Takýto darček umožní oveľa príjemnejšiu a úspornejšiu spotrebu byliniek, predovšetkým však pomáha starať sa o zdravotný stav nášho milovaného.

 

Prenosný vaporizér pre ňu – Vaporizér AirVape XS!

Jeden z najzaujímavejších tipov podľa dámskeho vkusu je vaporizér AirVape XS. Je to veľmi malý (len trocha väčší ako kreditná karta) a nesmierne tenký prístroj, ktorý sa zmestí nielen do tej najmenšej dámskej kabelky, ale aj do vreciek obtiahnutých džínsov.

AirVape XS charakterizuje moderný dizajn a pevná konštrukcia z najkvalitnejších materiálov, čo najlepšie potvrdzuje celoživotná záruka výrobcu.

„Odolný kovový plášť chráni prístroj pred poškodením, v balení nechýba ani elegantné kožené puzdro. Para, ktorú vytvára AirVape XS, je zamatová a chutná, pričom vďaka chladiacemu systému dômyselne skrytému v náustku je vždy dostatočne chladná,“ vysvetľuje  Peter Horváth z VapeFully.

Na rozdiel od väčšiny prenosných vaporizérov AirVape XS neohrieva bylinky iba prostredníctvom rozohriatej komory, ale aj prúdom horúceho vzduchu, takže je mimoriadne výkonný a prináša výrazné úspory na bylinkách.

 

 

Zabudovaný 1,3-palcový displej vám umožní prečítať si informácie o aktuálnej a naprogramovanej teplote, stave batérie a čas zostávajúci do konca inhalačnej sekvencie.

Teplota je nastaviteľná s presnosťou na jeden stupeň, a keď ju AirVape XS dosiahne, upozorní vás zavibrovaním.

Odhliadnuc od dlhého zoznamu silných stránok tohto zariadenia, je AirVape XS jednoducho krásny!

 

Prenosný vaporizér pre neho –  Vaporizér Mighty

Mighty je neobyčajne výkonný prenosný vaporizér od nemeckej spoločnosti Storz & Bickel, výrobcu legendárneho zariadenia Vaporizér Volcano.

Ako už napovedá samotný názov, Mighty v sebe skrýva veľkú silu – hovorí sa, že para, ktorú vytvára, sa svojou kvalitou a účinkom vyrovná pare produkovanej Volcanom, ktorý je považovaný za najlepší vaporizér na svete.

Hlavný rozdiel medzi týmito dvoma zariadeniami je, že sa Mighty bez problémov zmestí do pánskeho vrecka a je napájaný batériou, pričom Volcano je veľké stacionárne zariadenie, ktoré vyžaduje stály prístup k elektrickej zásuvke.

Mighty vyrába veľmi silnú a chuťovo čistú paru, ktorá uspokojí aj tých najväčších znalcov a dve zabudované batérie umožňujú až 90 minút nepretržitého vaporizovania, čo je takmer bezkonkurenčný výsledok a veľká výhoda pre tých, ktorí trávia veľa času vonku.

Tu si pozrite si video recenziu na vaporizér Mighty od VapeFully!

Unikátny chladiaci systém pary zaručuje, že je vždy chladná a hladká, čo výrazne zvyšuje pohodlie pri inhalácii.

Zabudovaný displej umožňuje zobraziť stav batérie, ako aj prednastavenú a aktuálnu teplotu.

Vaporizér Mighty má taktiež vstavaný vibračný modul, takže vám oznámi možnosť začať inhalovať zavibrovaním. V balení  nájdete aj mimoriadne bohatú súpravu vysokokvalitného príslušenstva.

Mighty je veľmi trvanlivé a odolné zariadenie, typický prístroj pre pánov!

Oba vaporizéry (ako aj všetky ostatné) si môžete kúpiť so zľavou 5% v obchode VapeFully!

Kód zľavy: KONOPKAR5%

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Novinky
Vaporizer Premium - VapeFully