Malá skautka predávala sušienky pred predajňou marihuany a zarobila stovky dolárov

Foto: instagram
Konopkar, 10. februára 2018

Ľudia užívajúci marihuanu po jej sfajčení často zažívajú pocity neprekonateľného hladu, a tak sa po čase vždy dopredu uistia o tom, že majú k dispozícii dostatok jedla.

Nezáleží pritom na tom, či ide o sladké alebo slané pochutiny, marihuanová žravka si nevyberá a človek dokáže za pár desiatok minút skonzumovať ohromné množstvo jedla. Samozrejme, v takej chvíli padnú vhod aj sladkosti a v Spojených štátoch amerických si to uvedomilo malé dievčatko zo skautskej organizácie.

 

 

Nemenovaná slečna mala pri sebe aj rodiča a neporušovala žiadne pravidlá predaja, pretože nestála na jednom mieste a nepredávala svoje sušienky, ale pravidelne sa pohybovala po celej ulici, takže išlo aj podľa samotnej skautskej organizácie o šedú zónu, v ktorej niet ako zasiahnuť, pretože podobný predaj nie je proti pravidlám.

 

 

Zákazníci marihuanovej predajne boli z nápadu malej skautky nadšení, pretože sa jej podarilo za šesť hodín predať cez 300 škatúľ sušienok, vďaka čomu získala cez 1500 dolárov, čo je tržba, o akej sa väčšine predávajúcich skautiek môže len snívať.

Samotná predajňa pridala fotografiu malej slečny aj na svoj Instagram a v nasledujúcich dňoch prišli pred marihuanový obchod viaceré skautky so snahou okopírovať kreatívnu predajnú taktiku, z čoho aj tak najviac profitovali zákazníci.

 

Zdroj: refresher.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o marihuane. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto stránku. Stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru :)
Súhlasím