Na Instagrame letia ženy s marihuanou

Foto: instagram
Konopkar, 6. februára 2018

Sociálna sieť Instagram otvorila dvere do sveta šoubiznisu mnohým mladým aj starým ľuďom, ale dnes je na nej mimoriadne saturovaný trh, a tak nie je jednoduché preraziť.

Sarah Jain však vo svojej oblasti začala pracovať ešte v čase, keď svet prechádzal veľkou hospodárskou krízou a ľudia si museli uťahovať opasky, avšak Sarah svoj opasok namiesto toho vyhodila a nechala svoje nohavice padnúť na zem.

V tom čase žila v Texase a pracovala na pozícii bez akejkoľvek perspektívy, a preto si povedala, že nastal čas zmeniť svoj život. Odjakživa mala veľmi blízko k marihuane, čo ju inšpirovalo k tomu, aby začala kombinovať práve marihuanu s modelingom.

Krásne ženské telá odjakživa priťahovali obrovskú dávku pozornosti a marihuana sa v tom čase dostávala čoraz viac do módy, vďaka čomu sa Sarah onedlho presťahovala do Kalifornie, kde si jej nápad ľudia zamilovali.

Fotografi ju začali zachytávať v rôznych šteklivých pózach, ale Sarah si so sebou vždy priniesla aj marihuanu a trvala na tom, aby ju odfotili aj s ňou.

Vzišla z toho úspešná kariéra v takzvanom marihuanovom modelingu, ktorý spája dve mimoriadne populárne oblasti našej spoločnosti, a Sarah dnes za polovicu svojej celkovej výplaty vďačí práve zelenej rastline.

Propagáciou na Instagrame si zarába na slušné živobytie a aj keď sú jej fotky často veľmi odvážne, nikdy nenatočila porno, aj keď ju z toho mnohí fanúšikovia obviňujú.

V spojení marihuany a ženského tela sama vidí krásu a vo svojej kariére plánuje pokračovať tak dlho, ako je to len možné.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdroj: refresher.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o marihuane. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto stránku. Stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru :)
Súhlasím