Sexi modelky fajčia marihuanu

Foto: interez.sk / instagram.com
Konopkar, 4. februára 2018

Trendy sa neustále menia a to platí nielen v móde, ale takisto aj vo svete fotografií. Vďaka sociálnym sieťam môžeme sledovať aj tie najšialenejšie nápady, s čím sa odfotiť.

Vďaka sociálnym sieťam sme každodenne zaplavení miliónmi fotiek od našich obľúbených spevákov, hercov či ľudí, ktorých sledujeme.

Ak si na Instagrame dáte vyhľadávať hashtag #ganjagirls, vyskočí na vás niekoľko miliónov fotografií so ženami, ktoré sa provokatívne fotia s marihuanou. Vo všetkých týchto príspevkoch sú strategicky umiestnené listy marihuany či niečo iné, čo ju pripomína.

Niektorí z autorov týchto fotografií sa chcú len zabaviť a pridať „zaujímavú“ fotografiu, iní propagujú svoje vlastné podniky a produkty, aby tak podporili svoj vlastný biznis.

V každom prípade, pozrite si výber zaujímavých fotografií, kde hlavnú úlohu hrajú krásne ženy a marihuana.

Článok nemá za cieľ žiadnym spôsobom propagovať drogy, ani navádzať na ich užívanie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Zdroj: interez.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o marihuane. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto stránku. Stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru :)
Súhlasím