V Malackách zaistila polícia marihuanu a pervitín, obvinili troch dílerov

Foto: SITA/KR PZ Bratislava
Konopkar, 25. januára 2018

Traja obvinení a zadržané drogy sú výsledkom minulotýždňovej policajnej akcie, ktorá sa uskutočnila na viacerých miestach v okrese Malacky.

Policajti vykonali tri domové prehliadky a tri prehliadky vozidiel, zadržali troch dílerov a drogy.

Ako agentúru SITA v stredu informoval bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff, išlo najmä o pervitín a marihuanu. Zo zaisteného množstva by sa dalo pripraviť 59 dávok.

Vyšetrovateľ z drogového zločinu obvinil 31-ročnú Vladimíru, 28-ročného Jána a 21-ročného Vladimíra, stíhaní sú vo väzbe. V prípade dokázania viny im hrozí trest na tri až desať rokov.
 

Zdroj: webnoviny.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím