Dôchodca mal doma heroín za tisíce, v aute aj konope

Foto: WEB
Konopkar, 25. januára 2018

Polícia SR na svojom Facebooku informovala o protidrogovej akcii v Seredi. Hlavnou postavou bol pán v rokoch, ktorý mal doma poriadne množstvo drog, nie len heroínu.

Ak informovala Polícia Slovenskej republiky na sociálnej sieti, výbornú robotu odviedli galantskí kriminalisti v súčinnosti s pohotovostným policajným útvarom. V rámci akcie našli u 68 ročného muža našli podozrivý prášok.

Postupne v aute a v dome toho pribudlo viac: pravdepodobne marihuana, heroín, injekčné striekačky, cca. 10 000 eur, vrecúška, tablety, digitálnu váhu a iné.

Na základe expertízneho skúmania sme zistili, že ide naozaj o heroín, ktorého hodnota na čiernom trhu predstavuje 7 227 eur. Zadržané boli aj ďalšie tri osoby.

Všetky štyri osoby boli obvinené z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi. Vzhľadom na trestnú minulosť, hrozí obvineným odňatie slobody na desať až pätnásť rokov.

 

Zdroj: magazin.lionline.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím