Dôchodkyňa fajčí marihuanu viac ako 50 rokov. Nevie si ju vynachváliť

Foto: WEB
Konopkar, 21. decembra 2017

Vitálna Carol na marihuanu nedá dopustiť.

Sociálna stigma nalepená na marihuanu sa v rôznych štátoch po celom svete začína zdvíhať a viacero krajín ju už zlegalizovalo na medicínske, ale aj reakreačné účely.

Vo všeobecnosti platí pravidlo, že staršia generácia zvyčajne zastáva konzervatívnejšie názory na drogy, avšak aktívna panička Carol Francey vo svojich 70 rokoch pripomína mladú ženu, ktorá len nedávno oslávila svoje 20. narodeniny.

 

 

Carol pracovala dlhé roky ako poradkyňa pri problémoch s alkoholom a drogami a na vlastné oči videli najrôznejšie prípady a osudy ľudí, ktorí už svoj život nemali pod kontrolou.

Marihuanu začala fajčiť ešte pred 50 rokmi, takže krátko po svojich 20. narodeninách, a dlho ju musela držať v tajnosti, pretože prípadným priznaním by mohla ohroziť svoju kariéru aj budúcnosť svojho syna.

 

 

Práve on pritom stál za zlomovým bodom, ktorý ju presvedčil, aby už svoju náklonnosť pre marihuanu prestala skrývať. Jej syn Jovian zažil ešte pred rokmi, keď mal iba 17 rokov, nepríjemnú skúsenosť v škole, kde ho prichytili práve pri fajčení marihuany a nechali ho prepadnúť, takže zbytočne stratil rok života.

Carol to nahnevalo natoľko, že sa začala aktívne zapájať do rôznych protestov a demonštrácií na podporu legalizácie marihuany a sama si jej užívanie nemôže vynachváliť.

Ľudia podľa nej nie sú dostatočne informovaní o tom, aké účinky má marihuana na ľudský organizmus, a tak ju zavrhujú ešte predtým, ako sa o nej dozvedia bližšie informácie.

 

 

Po piatich dekádach jej užívania vyhodila skoro všetky lieky, ktoré dovtedy užívala, a marihuany používa v najrôznejších formách. Nebráni sa jej využívaniu pri varení a pečení, pretože obľubuje marihuanové sušienky, ale aj kávu s trochou kanabisového oleja.

 

 

Po vysadení liekov a spoliehaní sa čisto na marihuanu na sebe pocítila zlepšenie svojho stavu, aj keď samozrejme náhle vysadenie liekov predpísaných lekárom nikdy netreba urobiť bez predošlej diskusie.

 

 

Carol so svojím manželom pestuje marihuanu priamo doma, vďaka čomu ročne ušetria tisícky dolárov, a verí, že jej rodná Kanada úspešne dokráča až do budúceho leta, kedy by mala byť celoplošne v celej krajine legalizovaná marihuana aj na rekreačné účely.

 

Zdroj: refresher.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím