V Berlíne a Brandenbursku zadržali trojicu marihuanových dílerov

Foto: telegraph.co.uk
Konopkar, 7. decembra 2017

Nemecká polícia zadržala v Berlíne a v Brandenbursku troch predpokladaných dílerov a pri následných domových prehliadkach zaistila takmer 180 kilogramov drog, predovšetkým hašiša a marihuany.

Ako informoval v stredu internetový server rbb24 s odvolaním sa na policajné zdroje, kriminalisti najskôr predpoludním zadržali v berlínskej štvrti Schöneberg dvojicu mužov vo veku 38 rokov a neskôr o štyri roky staršieho podozrivého v brandenburskom mestečku Blankfenfeld-Mahlow.

Pri spomínaných prehliadkach našli policajti aj tisícky eur v hotovosti pochádzajúce zrejme z predaja narkotík a nabitú strelnú zbraň.

V garáži v berlínskej štvrti Moabit sa našli drogy zabalené na ďalší predaj, a to nielen hašiš a marihuana, ale aj amfetamíny a kokaín.

Zadržaniu predchádzalo intenzívne vyšetrovanie polície, ktorá ešte pátra po štvrtom podozrivom.

 

Zdroj: hlavnespravy.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím