Michalovčan mal doma metamfetamín a konope

Foto: pz / cas.sk
Konopkar, 27. novembra 2017

Michalovskí policajti obvinili z drogovej trestnej činnosti Maroša (26). Doma mu našli vrecúška s metamfetamínom a konope. Hrozí mu väzenie na 10 až 15 rokov.

Podľa polície Maroš v byte v Michalovciach mal jedno vrecúško s svetlohnedou kryštalickou látkou, ako aj štyri vrecúška a 28 alobalových balení s konope.

Predbežná kriminalistická expertíza potvrdila, že v prípade hnedej kryštalickej látky išlo o 67 gramov metamfetamínu, z ktorého by sa dalo vyrobiť 449 až 1796 bežných jednorazových dávok drogy.

 

 

„Obvinený bol v marci 2017 za podobný skutok právoplatne odsúdený.Pre podozrenie z drogovej trestnej činnosti je stíhaný väzobne, v prípade dokázania viny mu hrozí trest odňatia slobody na 10 až 15 rokov,“ uviedla košická krajská policajná hovorkyňa Lenka Ivanová.

 

 

Zdroj: cas.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o marihuane. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto stránku. Stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru :)
Súhlasím