Grécko: Úrady zhabali 1,5 tony marihuany

Foto: ee24.com
Konopkar, 27. novembra 2017

Grécke úrady skonfiškovali približne 1,5 tony marihuany počas zásahu voči členom gangu v Egejskom mori a v Aténach. Informovala o tom v nedeľu agentúra DPA s odvolaním sa na grécku pobrežnú stráž.

Celú operáciu spustila naháňačka motorového člna, ktorý smeroval od pobrežia Albánska na juh do oblasti Egejského mora. Pobrežná stráž začala čln prenasledovať, keď dorazil k ostrovu Kea, ktorý sa nachádza neďaleko Atén.

Nasledovali zatýkania členov gangu a domové prehliadky, pri ktorých v priebehu soboty a nedele zadržali najmenej osem podozrivých. Operácia podľa agentúry DPA stále pokračuje.

Albánsko je hlavným dodávateľom marihuany do európskych krajín.

Konope sa vo veľkom produkuje aj na gréckom polostrove Peloponéz a na ostrove Kréta. 

 

Zdroj: slovenskydennik.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o marihuane. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto stránku. Stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru :)
Súhlasím