Školáci mali vysadiť konope medzi obcami Nižný a Vyšný Tvarožec

Foto: telegramph.co.uk
Konopkar, 2. novembra 2017

Bardejovský vyšetrovateľ obvinil zo zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi dvoch mladíkov vo veku 16 a 17 rokov z obce Nižný Tvarožec v okrese Bardejov.

Ako vo štvrtok informoval prešovský krajský policajný hovorca Daniel Džobanik, obvinená dvojica vysadila a pestovala v lesnom poraste medzi obcami Nižný Tvarožec a Vyšný Tvarožec tri kusy rastliny Cannabis (konope).

Počas domovej prehliadky u mladšieho z obvinených polícia zaistila 28 kusov koncových častí sušiny zelenej farby, ako aj uzavreté sklo so sušinou a igelitovú tašku s obsahom rastlinných listov neznámeho pôvodu, vrátane ďalších pomôcok slúžiacich k užívaniu omamných a psychotropných látok.


 

Všetky zaistené veci boli zaslané na expertízne skúmanie na kriminalistický a expertízny ústav. Obaja obvinení mladíci sú stíhaní na slobode.

 

Zdroj: 24hod.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o marihuane. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto stránku. Stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru :)
Súhlasím