Pár si kúpil z Amazonu úložné boxy. Nakoniec museli volať políciu

Foto: iStock
Konopkar, 24. októbra 2017

Odosielateľa zatiaľ polícia nevypátrala.

Pár z Floridy si cez Amazon objednal štyri úložné boxy. Už pri preberaní oboch prekvapila hmotnosť balíčka. Mal obsahovať iba ľahké plastové boxy.

Našli v ňom ale oveľa viac: približne 30 kilogramov marihuany. O bizarnom prípade písal aj portál Mashable.

Muž so ženou sa o zážitku zhovárali s miestnymi médiami. Svoju totožnosť nezverejnili, najmä pre obavy o svoju bezpečnosť. Hneď po odhalení kontaktovali políciu, ktorá drogu zadržala. Netušia, prečo sa marihuana dostala práve k nim. 

„Pár nocí sme nespali. Báli sme sa, že sa k nám niekto vláme,“ povedala žena pre miestny kanál ABC – WFTV.

Polícia vie, že zásielka putovala na Floridu zo štátu Massachusets, prebrali ju v jednom zo skladov Amazonu a napokon ju doručili cez americkú poštu. Spoločnosť tvrdí, že hneď po incidente pár kontaktovala. Obaja to však popreli.

Asi mesiac si vymieňali e-mail cez zákaznícke oddelenie, ale nikdy ich nekontaktoval nikto vyššie postavený. Údajne nedostali ani ospravedlnenie. Nepríjemnú skúsenosť im napokon vykompenzovali darčekovou poukážkou na 150 dolárov.

 

Zdroj: zive.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím