Časopis Konopkar nájdete na Cannafeste 2017 už 4. krát

Foto: konopkar.sk / cannafest.com
Konopkar, 23. októbra 2017

Je neuveriteľné, ako čas beží. Ani sme sa nenazdali a 10.-12. novembra 2017 je tu ďalší ročník najväčšieho konopného veľtrhu na svete – Cannafest 2017. Sme veľmi radi, že môžeme reprezentovať našich slovenských a českých čitateľov už po 4. krát na tomto výnimočnom podujatí v areály pražského Výstaviska Holešovice, ktorého sme opäť mediálny partner. Podrobnosti ohľadne čísla nášho stánku očakávajte čoskoro.

 

 

252 vystavovateľov z 25 krajín na ploche väčšej ako 13 500 m2 – to je tohtoročný konopný veľtrh Cannafest 2017. Vstupenky kúpite na stránke www.cannafest.com.

 

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím