Ženu ponúkli zo žartu marihuanovými sušienkami. Skončila na JIS

Foto: WEB
Konopkar, 19. októbra 2017

Mladý pár z Brna ponúkol ich 33-ročnej kamarátke kávu a sušienky. Tá ich s chuťou zjedla. Netušila, že prísadou bola aj marihuana. Skončila v nemocnici.

Žena prišla na návštevu k známym, nečakala, aký dramatický koniec to bude mať. Jej 20-ročný kamarát a jeho rovnako mladá priateľka sa totiž rozhodli trochu si z 33-ročnej kamarátky vystreliť. Naservírovali jej kávu so sušienkami. Až potom, čo ich zjedla jej oznámili, že obsahovali marihuanu, píše portál blesk.cz. Žena nad tým neveriacky mávla rukou a odišla domov.

Po príchode domov jej prišlo veľmi zle. Jej manžel okamžite volal sanitku. Po prevoze do nemocnice skončila žena na jednotke intenzívnej starostlivosti.

 

 

Prípad začali okamžite riešiť brnenskí policajti.

„Vyšlo najavo, že mladá dvojica si zaobstarala sušienky na nejakom večierku. Časť z nich spoločne zjedli a o účinkoch dobre vedeli,“ povedala policajtka Andrea Cejnková.

Párik vtipkárov teraz čelí podozreniu z trestného činu nedovolenej výroby a nakladania s omamnými a psychotropnými látkami. Hrozí im za to až 5 rokov za mrežami.

 

Zdroj: noviny.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím