Ženu ponúkli zo žartu marihuanovými sušienkami. Skončila na JIS

Foto: WEB
Konopkar, 19. októbra 2017

Mladý pár z Brna ponúkol ich 33-ročnej kamarátke kávu a sušienky. Tá ich s chuťou zjedla. Netušila, že prísadou bola aj marihuana. Skončila v nemocnici.

Žena prišla na návštevu k známym, nečakala, aký dramatický koniec to bude mať. Jej 20-ročný kamarát a jeho rovnako mladá priateľka sa totiž rozhodli trochu si z 33-ročnej kamarátky vystreliť. Naservírovali jej kávu so sušienkami. Až potom, čo ich zjedla jej oznámili, že obsahovali marihuanu, píše portál blesk.cz. Žena nad tým neveriacky mávla rukou a odišla domov.

Po príchode domov jej prišlo veľmi zle. Jej manžel okamžite volal sanitku. Po prevoze do nemocnice skončila žena na jednotke intenzívnej starostlivosti.

 

 

Skoncujte s fajčením a začnite vaporizovať! Vaporizér bylinky nespaľuje, iba ich zahreje. To zaručuje výbornú chuť bez škodlivých látok, narozdiel od fajčenia. Najnovšie vaporizéry nájdete na VapeFully.com/sk.

Prípad začali okamžite riešiť brnenskí policajti.

“Vyšlo najavo, že mladá dvojica si zaobstarala sušienky na nejakom večierku. Časť z nich spoločne zjedli a o účinkoch dobre vedeli,” povedala policajtka Andrea Cejnková.

Párik vtipkárov teraz čelí podozreniu z trestného činu nedovolenej výroby a nakladania s omamnými a psychotropnými látkami. Hrozí im za to až 5 rokov za mrežami.

 

Zdroj: noviny.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Novinky