Albánske úrady zhabali štyri tony konope a zadržali troch podozrivých

Foto: WEB
Konopkar, 19. októbra 2017

Albánske úrady zhabali štyri tony marihuany a zadržali troch podozrivých.

Informovala o tom vo štvrtok agentúra AP. Konope skonfiškovali z dome v pobrežnom meste Vlorë približne 150 kilometrov juhozápadne od metropoly Tirana, uviedol predstaviteľ polície Rebani Jaupi.

Generálna prokuratúra vo štvrtkovom vyhlásení vysvetlila, že tento “značne veľký” úlovok je výsledkom ročného vyšetrovania a súvisí s nedávnym zatknutím pašerákov drog v Taliansku.

Albánskym úradom sa v priebehu tohto roka podarilo v odľahlých častiach krajiny odhaliť viacero skrýš konope. Marihuana sa zvyčajne vyváža do susedného Talianska alebo Grécka.

Premiér Edi Rama sa zaviazal, že vyradenie Albánska zo zoznamu svetových producentov marihuany dosiahne do konca tohto kalendárneho roka.

 

Zdroj: hlavnespravy.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím