Rakúska polícia našla v ubytovni samurajský meč a marihuanu

Foto: WEB / konopkar.sk
Konopkar, 16. októbra 2017

500 gramov konope sa nachádzalo u niektorých z obyvateľov ubytovne.

Pri kontrole v ubytovni pre žiadateľov o azyl v mestečku Wals-Siezenheim v rakúskej spolkovej krajine Salzbursko našli policajti v noci samurajský meč so 65 cm dlhou čepeľou, ktorý bol ukrytý v jednej z izieb.

 

 

Navyše, ako informovala dnes tlačová agentúra APA s odvolaním sa na policajné zdroje, tu muži zákona našli aj 500 gramov konope a viacero produktov tejto rastliny u niektorých z obyvateľov ubytovne.

 

 

Dvoch mladíkov vo veku 18 a 20 rokov policajti zadržali a umiestnili do cely predbežného zadržania. Na celkove 13 osôb podali trestné oznámenia.

 

Zdroj: teraz.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím