Nemecká polícia zadržala Slováka, šoféroval pod vplyvom marihuany

Foto: anwaltauskunft.de
Konopkar, 3. októbra 2017

Vodič musí očakávať vysokú pokutu, ako zákaz riadenia motorových vozidiel, pretože pri spracúvaní jeho údajov políciou vyšlo najavo, že ho pri jazde pod vplyvom drog zadržali už po tretí raz.

Nemecká polícia zadržala pri rutinnej dopravnej kontrole 32-ročného slovenského občana s bydliskom v spolkovej republike po tom, čo na jeho správaní registrovala typické symptómy konzumácie konope. Keďže sa mladý muž priznal k fajčeniu marihuany, v nemocnici mu odobrali krv.

O piatkovom odhalení informovalo dnes internetové vydanie týždenníka Focus s odvolaním sa na policajné zdroje z Burghausenu v spolkovej krajine Bavorsko.

Pri prehliadke motorového vozidla i bydliska menovaného sa našli veci používané osobami závislými na omamných látkach.

Vodič však tentoraz musí očakávať vysokú pokutu, ako zákaz riadenia motorových vozidiel, pretože pri spracúvaní jeho údajov políciou vyšlo najavo, že ho pri jazde pod vplyvom drog zadržali už po tretí raz. Navyše bude musieť čeliť aj trestnému konaniu v súvislosti s prechovávaním marihuany.

 

Zdroj: teraz.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím