Pubertiaci zo 70. rokov ukázali, ako sa zhúliť

Foto: stcity.sk
Konopkar, 13. septembra 2017

Na začiatku 70. rokov založil prezident Richard Nixon Agentúru pre ochranu životného prostredia. Tá vydala skoro stovku fotografií, ktoré mali dokumentovať ekologické problémy naprieč krajinou.

Znečistenie vody a vzduchu v okolí Houstone dostal na starosť Marc St. Gil. Počas práce narazil na skupinku tínedžerov, ktorí sa neviazane venovali fajčenia trávy.

A čo ako správny fotograf urobil? Samozrejme ich naveky zvečnil. Fotografie voňajúce marihuanou a retro nostalgiou si prezrite nižšie:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdroj: stcity.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím