Sean Paul: Na Slovensku som nemal žiadny problém s trávou

Foto: pluska.sk
Konopkar, 29. augusta 2017

Šou, ktorá pobláznila celé Zlaté Piesky. Takú odpálil headliner reggae festivalu UPRISING Jamajčan Sean Paul. Pre PLUS 7 DNÍ v exkluzívnom rozhovore prezradil, ako sa mu u nás po druhý raz páčilo, ale aj o svojom vzťahu k zelenej „rastlinke“.


Bez jointu ani na krok

S exotickým spevákom sme sa stretli po vyše jeden a pol hodinovom koncerte. Sean Paul (44) si na nás počkal vo svojej šatni na bielom koženom gauči. Nesmeli chýbať slnečné okuliare na očiach a zapálený „joint“ medzi prstami.

 

 

Nie je žiadnym tajomstvom, že spevák žije a funguje s marihuanou každý deň, preto nás zaujímalo, ako sa mu darilo s touto jeho extra „potrebou“ u nás. Odpoveď najskôr prišla ako v hudobnej podobe – spolu s kolegom „Čičim“ nám zarepovali skladbu Weed Problems, Problémy s trávou.

„Vieš, na niektorých miestach ju len tak ľahko nezoženieš a ak ju už aj máš, nemáš zas zapaľovač alebo rolovačku alebo fajku. To sú problémy, ktorými si prechádzame každý deň, keď sme na turné,“ hovorí na margo tejto pesničky. A hoci na Slovensku zatiaľ marihuana nie je dekriminalizovaná a ani zlegalizovaná, Sean Paul priznal, že u nás žiadne takéto „problémy“ nemal. „Bratislava je veľmi fajn, super sa tu o nás postarali,“ dodal šarmantný spevák.

 

 

Zaspievali sme si

Sean Paul bol na Slovensku už po druhý raz. Hlavné mesto sa mu nesmierne páčilo a svoj čas u nás využil maximálne. „Niektoré mestá sú príliš preplnené, ale Bratislava taká nie je, je to fakt krásne mesto. Prešli sme sa po centre, dali sme si obed a spoznali ma len dvaja ľudia,“ smeje sa.

Samozrejme výhľad mu skrášľovali aj Slovenky. „Áno, videl som niekoľko krásnych žien,“ priznal spevák, ktorý zlomil už nejedno srdce.

Po rozhovore so sympatickým jamajským „týpkom“ sa k nám pridala aj slovenská speváčka Ronie, ktorá je jeho veľkou fanúšičkou. Spolu sme si zaspievali známy duet, ktorý má Sean Paul so speváčkou Duou Lipou – pieseň No Lie.

 

 Zdroj: pluska.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím