Hliníčan prevážal v aute marihuanu. Policajtom ju odovzdal dobrovoľne

Foto: TASR
Konopkar, 26. augusta 2017

Vyšetrovateľ muža umiestnil do policajnej cely a spracoval podnet na jeho väzobné stíhanie.

Trest odňatia slobody na tri až desať rokov hrozí 33-ročnému mužovi z Hliníka nad Hronom, prechodne bytom v Českej republike, ktorý v aute prevážal drogy, informovala banskobystrická krajská policajná hovorkyňa Mária Faltániová.

„Prevážal ich v stredu (23.8.) v osobnom motorovom vozidle Opel Frontera, išlo o dva balíčky zabalené vo vákuovom obale s obsahom zelenej sušiny, ktorú dobrovoľne vydal,“ uviedla s tým, že expertíza potvrdila, že ide o marihuanu a zaistené množstvo takmer 447 gramov zodpovedá 1340 jednorazovým dávkam drogy.

Polícia muža obvinila zo zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi. Vyšetrovateľ muža umiestnil do policajnej cely a spracoval podnet na jeho väzobné stíhanie.

 

Zdroj: teraz.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím