Dvojica prevážala marihuanu, hrozí im väzenie

Foto: wikimedia.org
Konopkar, 18. augusta 2017

Viac ako 3 900 dávok by sa dalo pripraviť z množstva marihuany, ktoré policajti zadržali pri kontrole posádky Opla Corsa v Liptovskom Mikuláši.

Policajný zásah nebol náhodný a padli už aj obvinenia. Policajti dvojicu zastavili na základe operatívnych informácií. Ako agentúru SITA informovala žilinská policajná hovorkyňa Jana Balogová, 39-ročná žena policajtom dobrovoľne vydala tašku so sušenou rastlinou a drtičkami, 21-ročný vodič im zase odovzdal ruksak, v ktorom mal krabičku so sušenou rastlinou.

 

 

Obaja sú obvinení z drogovej trestnej činnosti, žene hrozí trest na tri až desať rokov a mladíkovi až na päť. Stíhaní sú na slobode.

 

Zdroj: webnoviny.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím